Zásobníky a silá

Ponuka
Produkcia
Služby
Fotogaléria

Výpočtová technika

Ponuka
Kros
Slovanet

PrihlásenieKontakt
Naše služby pre Vás PDF Print E-mail
Written by Lukáš Hirko   
Thursday, 05 March 2009 23:20

? Repasia starších stavebných strojov a betonárok

? Dodávka a montáž náhradných dielov

? Spracovanie výrobnej a technickej dokumentácie podľa požiadaviek zákazníka

? Našou snahou je Vám vyhovieť v každej Vašej požiadavke, preto sme schopní Vám vytvoriť a dodať zásobníky aj v iných ako štandardných hore uvedených rozmerov a kapacít. Potrebné je však zaslať podklady približujúce Vašu predstavu na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Last Updated on Thursday, 05 March 2009 23:23
 
Slovanet PDF Print E-mail
Written by Lukáš Hirko   
Thursday, 05 March 2009 23:10

Spoločnosť Slovanet Vám prostredníctvom firmy Ekosys ponúka rôzne typy pripojenia k internetu

Neváhajte a objednajte si už dnes jedno z najlacnejších a najspoľahlivejších pripojení na trhu 

Dial-up pripojenie

V tejto oblasti ponúkame cenovo výhodné produkty ako pre domácnosti, tak i pre malé a stredné fimy. Slovanet ako prvý prišiel s novým, výhodnejším modelom spoplatňovania pripojenia, v ktorom neplatíte za impulzy Slovak Telekomu, ale účtuje vám ich Slovanet v zníženej sadzbe spolu s internetovými službami, čo vám umožní ušetriť a mať vaše náklady pod kontrolou.

 

GoDSL - vysokorýchlostný ADSL internet

Slovanet pripravil niekoľko variantov GoDSL produktov pre záujemcov o ADSL pripojenie. Máte možnosť vybrať si medzi časovo a dátovo neobmedzenými produktami alebo produktami odstupňovaných podľa objemu sťahovaných dát. Každý zákazník si teda môže vybrať práve ten produkt, ktorý najlepšie vyhovuje jeho požiadavkám. S GoDSL získate vysokorýchlostné časovo neobmedzené pripojenie do internetu.

 

FlexiLINE - bezdrôtové pripojenie bez telekomunikačných poplatkov

Na základe komunikačných nárokov vašej firmy a vašich možností si môžete vybrať medzi meranou vysokorýchlostnou linkou flexi data v rôznych objemoch, alebo flexi speed - bezdrôtovou linkou s garantovanou minimálnou rýchlosťou.

 

Pripojenie pomocou pevných liniek

Slovanet ponúka viaceré typy týchto pripojení, napríklad pomocou optických alebo metalických pevných dátových okruhov, alebo pomocou bezdrôtových spojení v nelicencovaných alebo licencovaných pásmach. Pre výber najvhodnejšieho typu pevného pripojenia, ako aj pre ďalšie podrobnosti kontaktujte prosím našu infolinku.

Last Updated on Thursday, 05 March 2009 23:14
 
Kros PDF Print E-mail
Written by Lukáš Hirko   
Thursday, 05 March 2009 23:04

Spoločnosť Kros Vám prostredníctvom firmy Ekosys ponúka rôzne typy ekonomického softvéru. Ponúkame Vám popis a demoverzie na stiahnutie, ktoré Vám však môžme na požiadanie ZADARMO zaslať na CD. Ak máte záujem o CD s demoverziami, kontaktujte nás e-mailom na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Stiahnite si demoverzie ihneď

 

ALFA - jednoduché účtovníctvo

Program ALFA je obľúbený softvér pre malé firmy a živnostníkov, ktorí potrebujú viesť jednoduché účtovníctvo. Umožní vám viesť fakturáciu, sklad, evidenciu majetku, knihu jázd s cestovnými príkazmi, pokladnice a devízové účty a ďalšie evidencie. Samozrejmosťou je aj evidencia DPH a daňové priznania FO. Určite oceníte aj ďalšie moduly ako Evidencia pošty, Komunikácia s registračnými pokladnicami a iné. Program je intuitívny, ľahko sa ovláda, takže k nemu nepotrebujete žiadne školenie. Stiahnite si demoverziu zadarmo na www.kros.sk/alfa. Ak neprekročíte limity demoverzie, môžete program ALFA používať zadarmo stále.

Viac o programe na www.kros.sk/alfa

 

OLYMP - mzdy a personalistika

Program OLYMP je profesionálny nástroj určený na výpočet miezd, ktorý vždy obsahuje aktuálnu legislatívu. Vďaka praktickému ovládaniu je práca s ním jednoduchá a pohodlná. V programe OLYMP hravo zvládnete výpočet miezd svojich zamestnancov, ako aj spracovanie odmien pre iné typy pracovných pomerov, napríklad dohodárov, štatutárov a spoločníkov. O každom zamestnancovi môžete viesť prehľadnú evidenciu s množstvom osobných a pracovných údajov. Silnou stránkou programu je veľký počet výstupných zostáv. Samozrejmosťou sú výkazy odovzdávané do zdravotných poisťovní, Sociálnej poisťovne, ako aj na Daňový úrad, pričom tieto výkazy je možné tlačiť aj do originálnych tlačív alebo zasielať elektronicky. Obsahuje množstvo praktických funkcií, medzi ktoré môžeme zaradiť: rozúčtovanie miezd na strediská a zákazky, tvorbu prevodných príkazov, export prevodných príkazov do domáceho bankovníctva, export do jednoduchého účtovníctva programu ALFA, export predkontácií pre podvojné účtovníctvo (napr. program OMEGA), export výkazov do Sociálnej poisťovne elektronickou poštou a iné.

Program OLYMP získal ako jediný mzdový softvér ocenenie Grand Prix Slovak Gold.
Podrobnosti o programe a demoverzia zadarmo na www.kros.sk/olymp

 

OMEGA - podvojné účtovníctvo

Program OMEGA predstavuje komplexné riešenie v oblasti vedenia účtovnej agendy a podvojného účtovníctva. Program umožňuje spracovať  skladové hospodárstvo, fakturáciu, dlhodobý a krátkodobý majetok, cestovné príkazy, evidenciu jázd a ostatné podporné evidencie. Jednotlivé moduly je možné kombinovať a zostaviť priamo na mieru potrebám firmy. Manažérske a tlačové výstupy pomáhajú pri riadení firmy. Oceníte aj zjednodušené účtovanie pomocou automatických vzorov a predkontácií, ktoré zrýchli prácu a eliminuje zbytočné chyby. V jednotlivých moduloch programu umožňuje vykonať akékoľvek spätné opravy.

Program OMEGA získal ocenenie kvality Slovak Gold.
Demoverzia na stiahnutie zadarmo a viac o programe na www.kros.sk/omega

 

Ponúkame Vám tiež príručku k demoverziám

Last Updated on Tuesday, 15 June 2010 10:10
 
Kde nás nájdete PDF Print E-mail
Written by Lukáš Hirko   
Thursday, 05 March 2009 22:49

Zväčšiť mapu
Last Updated on Sunday, 08 March 2009 00:09
 
«StartPrev12NextEnd»

Page 2 of 2
Copyright © 2021 Ekosys. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
 

Anketa

Používate účtovnícky softvér spoločnosti Kros?
 

Štatistiky

OS : Linux p
PHP : 5.5.30
MySQL : 5.6.20
Time : 01:32
Caching : Disabled
GZIP : Disabled
Members : 1058
Content : 28
Web Links : 6
Content View Hits : 95018